Sunday, 4 August 2013

Black bathroom update!

After months of waiting, we finally received the missing parts to the bathroom! The sink and the mirrors arrived, were installed, and here's what they look like:

 Here is the sink, with all the cool details...

 ... a "hidden" recess to place shower products, invisible unless you're in the bathtub...

 ... two slots to hang the towel...

 ... and the ramp shaped sink!

 We also have the mirrors on both sides!

 Although of course, having two mirrors facing each other often produces some crazy results!

And Leeloo seems to approve.

More updates soon!

2 comments:

 1. Witam, jestem w trakcie remontu mieszkania i do łazienki planowaliśmy bardzo podobną umywalkę wraz z szafką, ale z drewna egzotycznego. Niestety jej wykonanie okazało się bardzo kosztowne, ponadto obawialismy sie jak zachowa sie drewno po pewnym czasie nieustannego kontaktu z woda. Zainspirowani Waszą łazienką postanowilismy zastapic drewno corianem. Czy szuflady także wykonane są z corianu? Moglibyście polecic mi wykonawce, który zrealizował Wasz projekt umywalki, gdyz wygląda naprawde wspaniale.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Witam :)
   Szafki nie są wykonane z corianu, tylko sam blat oraz umywalka.Fronty szuflad wykonane są z lakierowanego mdf. Corian to wdzięczny materiał można z niego zrobić wiele elementów. Zwróćcie jednak uwagę, przy umywalce, na zaokrąglenie jej rogów oraz odpowiedni spadek.
   Firma, która wykonywała nam blat, to zaprzyjaźniona firma wykonująca na co dzień duże realizacje inwestycji. Nam zrobiła jedynie wielką przysługę. Na rynku jest teraz bardzo dużo firm zajmujących się corianem. Najczęściej są to stolarze wykonujący meble na zamówienie i kuchnie. Nie wiem też z jakiego miasta jesteście? Pewnie trzeba rozglądać się lokalnie, żeby koszty nie wyszły astronomiczne.
   Powodzenia w remoncie
   Z&N

   Delete